Aromaterapie

Aromaterapie je stará jako lidstvo samo. Čerpá ze zkušeností dávných kultur a starých národů. Lidé uměli využívat blahodárné účinky vonných látek – silic. Silice jsou mocným darem přírody pro tělo, duši i mysl.Silice jsou etérické oleje, obsažené v kořenech, listech, květech i dřevě.Při aromaterapii se tyto látky vstřebávají přímo do organismu člověka a navozují pocit uvolnění a harmonie, mírní psychické a citové napětí.
Nabízíme vychutnání kouzla aromaterapie, spojené s ozdravnou silou doteku při uvolňující masáži.

Česká firma Original ATOK, která je nositelem certifikátu ISO 9001:2000 a známky ORGANIC PRODUCT ,vyrábí přírodní a čerstvou kosmetiku a kvalitní etérické oleje. K výrobě těchto preparátů jsou použity certifikované přírodní suroviny a pouze nezbytně nutné minimum přídavných látek.

Dále používáme ESENCIÁLNÍ OLEJE od firmy doTerra, což znamená DAR ZEMĚ. Esenciální oleje jsou přírodní aromatické sloučeniny, které se nachází v různých částech rostlin a stromů. Jsou to fytochemické látky.
Firma doTERRA produkuje čisté certifikované oleje TERAPEUTICKÉ TŘÍDY (CPTG ). Představují bezpečné, čisté a terapeutické oleje. Jsou zpracovány vysoce kvalitními technologiemi, aby je bylo možné použít vnitřně i na pokožku. Oleje jsou vyvíjeny pro péči o zdraví, celostně zahrnují oblast výživy, odpočinku, welnes , detoxikace a další oblasti.

V naší praxi používáme ESENCIÁLNÍ OLEJE zejména při EMOCIONÁLNÍ TERAPII u lidí i zvířat. Tyto oleje uvolňují napětí, dovolují se vyladit na tok života a pomáhají duši, aby žila bez námahy…